4 نوع معامله گر که در Binarium با آنها روبرو خواهید شد

4 نوع معامله گر که در Binarium با آنها روبرو خواهید شد

معامله گران به طور کلی به دو دسته تقسیم می شوند. یکی، که تجارت پول به دست می آورد، و دوم، که هیچ پولی در نمی آورد. دومی مدام به این فکر می کند که چرا.

چرا من سود نمی کنم؟ چرا من پول از دست می دهم؟ چرا استراتژی کار نمی کند؟ آیا به دلیل خرابی سیستم است؟ برای تغییر بدشانسی چه کنم؟ و غیره و غیره.

پاسخ ها زیاد است زیرا دلایل احتمالی زیادی وجود دارد که چرا تجارت سود مورد انتظار را به همراه نمی آورد. یکی از دلایلی که می خواهیم در این مقاله به آن بپردازیم، نوع معامله گر شما خواهد بود.

اکنون، بیایید 4 نوع معامله گر متفاوتی را که ممکن است در تجارت در Binarium با آنها روبرو شوید، مرور کنیم.

4 نوع معامله گر که در Binarium با آنها روبرو خواهید شد

معامله گرانی که از تجارت مالی چیزی نمی دانند

برخی از مردم فکر می کنند تجارت بهترین راه برای کسب درآمد سریع است. سپس آن‌ها به پلتفرم‌هایی مانند Binarium می‌پیوندند که واقعاً چیزی درباره تجارت نمی‌دانند. آن‌ها فقط می‌خواهند داستان‌هایی را که چگونه به سرعت 10 دلار را به صد دلار تبدیل کنند، واقعی کنند.

آنها احتمالاً می خواهند ابتدا حساب آزمایشی رایگان Binarium را امتحان کنند. پس از چند تراکنش موفق، آن‌ها به اندازه کافی برای رفتن به حساب واقعی احساس اطمینان می‌کنند.

و از اینجا مشکلات شروع می شود. معامله فقط واریز پول، کلیک کردن روی یک دکمه سبز یا قرمز و در نهایت سود بالا نیست.

4 نوع معامله گر که در Binarium با آنها روبرو خواهید شد

برای اینکه یک معامله گر موفق باشید، باید درک درستی از نحوه کار پلتفرم Binarium داشته باشید. شما باید یک استراتژی مدیریت سرمایه ایجاد کنید. شما باید یاد بگیرید که چگونه از انواع استراتژی های معاملاتی استفاده کنید، چگونه نمودارهای قیمت را بخوانید و چگونه از اندیکاتورها استفاده کنید. شما همچنین باید کنترل احساسات خود را به دست آورید تا در فرآیند تصمیم گیری شما دخالت نکنند.

و هنگامی که به همه موارد فوق تسلط پیدا کردید، آماده هستید تا اولین معامله را در حساب واقعی Binarium انجام دهید.

معامله گرانی که همه چیز را در مورد تجارت می دانند

در تقابل با قبلی، این معامله گران بیش از حد می دانند. یا فکر می کنند می دانند. آنها همچنین در جستجوی تکنیک ها و استراتژی های جدید هستند.

آن‌ها ساعت‌ها در کنار رایانه‌ها نشسته‌اند و آنچه را که مردم در انجمن‌ها و گروه‌های تجاری می‌نویسند، می‌خوانند. آنها همه چیز را می خواهند، آنها معتقد نیستند که یک استراتژی واحد می تواند به موفقیت منجر شود. بنابراین آنها حتی ممکن است پول را در معامله گران دیگر سرمایه گذاری کنند تا بتوانند سیگنال های معاملاتی را در دست بگیرند. نمودارهای آنها همیشه پر از شاخص های مختلف است. اما چنین هرج و مرج در پلتفرم های آنها فقط روند معاملات را پیچیده می کند.

4 نوع معامله گر که در Binarium با آنها روبرو خواهید شد
دانستن بیش از حد، تجارت را پیچیده می کندبله، معامله گرانی که بیش از حد می دانند ممکن است موفقیت هایی در پلت فرم Binarium داشته باشند، اما بیشتر معاملات از دست خواهند رفت. مشکل این است که آن‌ها بیش از حد به تکنیک‌ها و جدیدترین نوآوری‌ها علاقه‌مند هستند و به این ترتیب چندان در تجارت نیستند.

4 نوع معامله گر که در Binarium با آنها روبرو خواهید شد
معامله گران احساسی

معامله گران احساسی

آنها پول سریع را هدف قرار می دهند. آنها در مورد معاملات اوراق بهادار از معامله گران موفق یاد گرفتند. آنها شنیدند که پول زیادی آنجا وجود دارد. و می خواهند مال خودشان باشند. و سریع.

این معامله گران تلاش معتدلی برای یادگیری اصول هنر معاملاتی خواهند کرد. آنها حساب باز می کنند، یک طرح معاملاتی انجام می دهند و مقداری پول به دست می آورند. اما زیاد دوام نخواهد آورد.

تنها چیزی که آنها می خواهند این است که سریع پول در بیاورند. در نهایت از طرح معاملاتی صرف نظر می کنند و با ریسک بالایی بازی می کنند. برخی ممکن است برنده شوند، اما بیشتر آنها حساب را خالی می کنند.

نوع دیگری از معامله گر احساسی وجود دارد. کسی که ریسک را دوست ندارد، کسی که از از دست دادن پول می ترسد. پس از چند باخت متوالی، او از معامله کردن بسیار می ترسد.

معامله گران احساسی اغلب از یک استراتژی استفاده می کنند، اما اغلب از استراتژی اشتباه استفاده می کنند. این استراتژی به خودی خود خوب است، اما آنها از آن در زمان اشتباه یا بازار اشتباه استفاده می کنند.

این معامله گران همچنین یک برنامه تجاری به خوبی آماده پیش رو دارند. اما آنها تمایل دارند هر زمان که مشکلی پیش بیاید احساسات خود را از بین ببرند.

احساسات مشاور خوبی نیستند. برای موفقیت در معاملات، باید منطقی فکر کنید، باید برنامه را دنبال کنید و از استراتژی های مناسب استفاده کنید. به همین دلیل است که به محض اینکه متوجه شدید احساسات از دستتان خارج می شوند، کمی استراحت کنید. معامله را متوقف کنید. فقط زمانی برگرد که ذهنت را پاک کردی و مطمئن شدی که شفافیت فکر را دوباره به دست آورده ای.

معامله گرانی که پول در می آورند

ممکن است از صفر شروع کنند. آنها تجارت را با تمرین آموخته اند، حساب Binarium را باز کرده اند و ضرر کرده اند. اما در عمق وجود آنها متقاعد شده اند که می توانند معامله گران موفقی شوند.

این نوع معامله گر به خوبی آماده است. آنها یک برنامه معاملاتی طراحی کردند، تاریخچه معاملات را مرور کردند، استراتژی های مدیریت سرمایه خوبی را به کار گرفتند و یاد گرفتند که چگونه احساسات را تحت کنترل داشته باشند.

4 نوع معامله گر که در Binarium با آنها روبرو خواهید شد

آنها صبور هستند. آنها می دانند که موفقیت امری یک روزه نیست. ساعت ها به مطالعه بازارها می پردازند و منتظر فرصت خوبی برای ورود هستند. سازگاری نقش اصلی را ایفا می کند. گام های کوچک، سودهای اندک در نهایت شما را به ثروت مورد انتظار می برد.

شما کدام نوع معامله گران هستید؟

هیچ معامله‌گری وجود ندارد که فقط در رکورد خود برد داشته باشد. اکثراً در راه باختی را تجربه خواهند کرد. این می تواند به دلیل کمبود دانش یا دانش بیش از حد به کار رفته باشد. همچنین ممکن است به دلیل احساسات باشد.

اگر می خواهید یک معامله گر موفق شوید، صبر و تمرین ضروری است. کاردستی را بیاموزید و آن را عملی کنید. شما یک حساب آزمایشی Binarium رایگان در اختیار دارید. تعیین کنید که کدام تکنیک ها و استراتژی ها برای شما کارآمد هستند، آن هایی را که مناسب نیستند کنار بگذارید. فراموش نکنید که یاد بگیرید احساسات خود را کنترل کنید. و سپس از هنر تجارت لذت خواهید برد.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید. آیا خود را در انواع معامله گران توصیف شده یافتید؟ از بخش نظرات زیر استفاده کنید.

Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!
پیام بگذارید
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!