5 چیزی که باید از بهترین معامله گران Binarium یاد بگیرید

5 چیزی که باید از بهترین معامله گران Binarium یاد بگیرید
معامله گران با تجربه نکات و ترفندهای خاص خود را دارند که به آنها کمک می کند تا نتایج بهتری کسب کنند. این نکات یک شبه به دست نمی‌آیند: آزمایش یک استراتژی، یافتن بهترین کار، تمرین و دیدن نتایج زمان زیادی طول می‌کشد. در اینجا پنج روش مورد استفاده توسط معامله گران عاقل آورده شده است - ممکن است بخواهید آنها را برای جلسه معاملاتی بعدی خود به خاطر بسپارید.

1. فقط مبلغی را که آماده از دست دادن هستید سرمایه گذاری کنید

اکثر معامله گران با تجربه هرگز کل سرمایه خود را به خطر نمی اندازند. ممکن است به نظر برسد که هر چه بیشتر سرمایه گذاری کنید، بازده احتمالی بالاتری خواهید داشت. این فقط تا حدی درست است: بله، در صورت یک نتیجه پولی، ممکن است نتیجه بالاتر باشد. اما از سوی دیگر، خطر از دست دادن همه چیز را نیز افزایش می دهد. هیچ معامله‌گری هر بار برنده نمی‌شود، به همین دلیل است که سرمایه‌گذاری تنها درصد معینی بهینه است. مقدار 1-3٪ از سرمایه معاملاتی ممکن است کافی باشد: این نوع رویکرد از بقیه موجودی محافظت می کند و اطمینان حاصل می کند که معامله گر پس از یک معامله هیچ چیزی باقی نمی ماند. ساختن سبد به آرامی، به جای ریسک های زیاد، از نقطه نظر مدیریت ریسک بهینه است.


2. از آزمایش نترسید

5 چیزی که باید از بهترین معامله گران Binarium یاد بگیرید
البته در مورد تعادل تمرین. نیازی به صرف بودجه واقعی برای تمرین یک استراتژی جدید یا یادگیری یک شاخص جدید نیست. یک معامله گر می تواند هر چقدر که بخواهد با تراز تمرین در Binarium تمرین کند. معامله گران با تجربه ممکن است رویکرد معاملاتی ترجیحی خود را داشته باشند، اما آنها همیشه به دنبال دارایی های جدید، استراتژی های جدید و امکانات جدید هستند.

همیشه یادگیری و باز بودن برای چیزهای جدید ممکن است به یک معامله گر کمک کند تا فرصت های عالی را پیدا کند و تمرین بیشتری را جمع آوری کند. به 5 تا 10 مقاله آخر وبلاگ نگاه کنید: آیا هیچ یک از شاخص ها یا استراتژی های توصیف شده را امتحان کرده اید؟ اگر نه، می‌توانید آنها را روی تراز تمرین اعمال کنید و ببینید که چگونه پیش می‌رود. یک امتیاز عالی دیگر این است که شما به هیچ طرح معاملاتی نیاز ندارید - می توانید هر چقدر که می خواهید در آنجا آزمایش کنید!


3. قبل از ورود به بازار یک طرح معاملاتی تهیه کنید

اینجاست که یک طرح معاملاتی ضروری است. هنگامی که یک معامله گر آماده می شود تا معامله ای با وجوه واقعی باز کند، برنامه ریزی آن بسیار مهم است. یک استراتژی روشن نه تنها برای دادن دستورالعمل به معامله گر، بلکه برای کنترل وضعیت روانی آنها ضروری است. داشتن یک برنامه معاملاتی برای تکیه بر آن فشار و عدم اطمینان را از بین می برد. احساسات نقش مهمی در معاملات بازی می کنند - آنها می توانند دلیلی برای معاملات ناموفق، ورود اشتباه و خروج وحشت باشند. معامله گران باتجربه برای هر معامله برنامه ای می سازند و اهداف نتیجه خود و همچنین قوانین مدیریت ریسک را تعیین می کنند.

4. ناامید نشوید

5 چیزی که باید از بهترین معامله گران Binarium یاد بگیرید
اگر یک معامله گر باتجربه پس از اولین ضرر تسلیم شود، امروز به عنوان "با تجربه" نامیده نمی شود. ناراضی بودن یا عصبانی بودن بعد از یک شکست طبیعی است، همه ما انسان هستیم. اما در معاملات، احساسات شدید زیادی وجود دارد، زیرا ریسک بالایی دارد. مهم است که آنها را به رسمیت بشناسید و با آنها برخورد کنید، قبل از اینکه آنها شروع به تأثیرگذاری بر تجارت فرد کنند.

به جای رفتار بر اساس احساسات، سعی کنید نظم عاطفی را توسعه دهید. اطمینان حاصل کنید که تصمیماتی که می گیرید بر اساس بازار باشد، نه بر اساس احساس شما. یکی از تمرینات مفید بیان احساسات با صدای بلند است، به عنوان مثال "در حال حاضر از از دست دادن سرمایه خود ناراحت هستم". این تکنیک ممکن است به غلبه بر احساسات سریعتر و حفظ آرامش کمک کند.


5. روی پیشرفت خود تمرکز کنید

در پایان، آنچه واقعاً مهم است این است که شما شخصاً چقدر پیشرفت کرده‌اید، نه اینکه معامله‌گران دیگر چه می‌کنند. معامله گران با تجربه همیشه دانش و موفقیت خود را در اولویت قرار می دهند. آموزش خود و تمرین، کلیدی ترین چیزهایی است که یک معامله گر می تواند انجام دهد.
Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!
پیام بگذارید
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!