5 نکته ای که باید از بهترین بازرگانان Binarium یاد بگیرید

5 نکته ای که باید از بهترین بازرگانان Binarium یاد بگیرید
معامله گران باتجربه نکات و ترفندهای خاص خود را دارند که به آنها کمک می کند تا نتایج بهتری بگیرند. این نکات یک شبه به دست نمی آیند: مدت زمان زیادی طول می کشد تا یک استراتژی را آزمایش کنید ، بهترین نتیجه را بیابید ، تمرین کنید و نتایج را ببینید در اینجا پنج روش مورد استفاده معامله گران خردمند آورده شده است - ممکن است بخواهید آنها را در جلسه معاملات بعدی خود بخاطر بسپارید.

1. فقط مبلغی را که برای از دست دادن آماده هستید سرمایه گذاری کنید

بیشتر تاجران باتجربه هرگز کل سرمایه خود را به خطر نمی اندازند. ممکن است به نظر برسد که هرچه بیشتر سرمایه گذاری کنید ، بازده احتمالی بالاتر است. این فقط تا حدی درست است: بله ، در صورت نتیجه پول ، نتیجه ممکن است بیشتر باشد. اما از طرف دیگر ، خطر از دست دادن همه چیز را نیز افزایش می دهد. هیچ معامله گر هر بار برنده نمی شود ، به همین دلیل است که فقط درصد معینی سرمایه گذاری بهینه است. مقدار 1-3٪ از سرمایه تجاری ممکن است کافی باشد: این نوع رویکرد از بقیه تعادل محافظت می کند ، اطمینان حاصل کنید که یک معامله گر پس از یک معامله هیچ چیز باقی نخواهد ماند. از نظر مدیریت ریسک ، ساختن نمونه کارها به آرامی و نه ریسک بالا ، بهینه است.


2. از آزمایش نترسید

5 نکته ای که باید از بهترین بازرگانان Binarium یاد بگیرید
البته در تعادل تمرین. نیازی به صرف بودجه واقعی برای تمرین یک استراتژی جدید یا یادگیری درباره یک شاخص جدید نیست. یک تاجر می تواند با تعادل Practice on Binarium تا آنجا که می خواهد آموزش ببیند. معامله گران باتجربه ممکن است رویکرد تجارت ترجیحی خود را داشته باشند ، اما آنها همیشه به دنبال دارایی های جدید ، استراتژی های جدید و امکانات جدید هستند.

همیشه یادگیری و گشودن در برابر چیزهای جدید ممکن است به یک تاجر کمک کند فرصت های خوبی پیدا کند و تمرینات بیشتری را جمع کند. 5-10 مقاله گذشته را در وبلاگ مرور کنید: آیا شما هیچ یک از شاخص ها یا استراتژی های توصیف شده را امتحان کرده اید؟ در غیر اینصورت ، ممکن است آنها را در ترازنامه اعمال کنید و ببینید که چگونه پیش می رود. یکی دیگر از امتیازات عالی این است که شما به هیچ برنامه تجاری احتیاج ندارید - می توانید آنجا به همان اندازه که می خواهید آزمایش کنید!


3. قبل از ورود به بازار برنامه معاملاتی تهیه کنید

این جایی است که یک برنامه معاملاتی ضروری است. هنگامی که یک تاجر در حال آماده شدن برای گشودن معامله با وجوه واقعی است ، داشتن آن برنامه ریزی شده بسیار مهم است. یک استراتژی روشن نه تنها برای دادن راهنما به معامله گر ، بلکه برای کنترل وضعیت روانی آنها نیز لازم است. داشتن یک برنامه تجاری برای اتکا به آن ، فشار و عدم اطمینان را از بین می برد. احساسات نقش مهمی در تجارت دارند - این می تواند دلیلی برای معاملات ناموفق ، ورود اشتباه و خروج وحشت باشد. معامله گران باتجربه برای هر معامله برنامه ای تنظیم می کنند و اهداف نتیجه خود و همچنین قوانین مدیریت ریسک را تعیین می کنند.

4- دلسرد نشوید

5 نکته ای که باید از بهترین بازرگانان Binarium یاد بگیرید
اگر یک تاجر باتجربه پس از اولین ضرر منصرف شود ، امروز از آنها به عنوان "باتجربه" یاد نمی شود. ناراضی یا عصبانی بودن پس از یک شکست طبیعی است ، همه ما انسان هستیم. اما در تجارت ، احساسات شدید زیادی وجود دارد ، زیرا بسیار خطرناک است. مهم است که آنها را بپذیرید و با آنها مقابله کنید ، قبل از اینکه آنها روی تجارت شخص تأثیر بگذارند.

به جای اینکه بر اساس احساسات عمل کنید ، سعی کنید انضباط احساسی را ایجاد کنید. اطمینان حاصل کنید که تصمیماتی که می گیرید براساس بازار است نه احساس شما. یک تمرین مفید بیان احساسات با صدای بلند است ، به عنوان مثال "در حال حاضر من از دست دادن سرمایه خود ناراحت هستم". این روش ممکن است به شما کمک کند سریعتر از احساسات عبور کنید و خونسردی خود را حفظ کنید.


5. بر پیشرفت خود تمرکز کنید

در پایان روز ، آنچه واقعاً مهم است این است که شما شخصاً چقدر پیشرفت کرده اید ، نه آنچه ممکن است سایر تجار انجام دهند. معامله گران باتجربه همیشه دانش و موفقیت خود را در درجه اول قرار می دهند. آموزش خود و تمرین مهمترین کارهایی است که یک تاجر می تواند انجام دهد.
Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!

پیام بگذارید

لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!