آیا استراتژی Martingale برای مدیریت پول در تجارت Binarium مناسب است؟

آیا استراتژی Martingale برای مدیریت پول در تجارت Binarium مناسب است؟

یکی از راه‌های اصلی برای حفظ معاملات گزینه‌های سودآور، مدیریت پول است. شما می خواهید ضرر را به حداقل برسانید و معاملات برنده خود را افزایش دهید. به این ترتیب، برندگان معاملات بازنده را جبران می‌کنند و مقداری سود برای شما باقی می‌گذارند.

اما زمانی که متحمل ضرر می شوید، تنظیم معاملات خود برای بازتاب سرمایه باقی مانده برای تجارت بلندمدت حیاتی است. عقل سلیم حکم می کند که مبلغی را که در معاملات پس از ضرر قرار می دهید، کاهش دهید. اما یک استراتژی برعکس را توصیه می کند. این استراتژی Martingale است.

استراتژی Martingale چگونه کار می کند؟

استراتژی Martingale مستلزم آن است که حتی در صورت باخت، مبلغ شرط خود را افزایش دهید. یعنی اگر در یک معامله ضرر کردید، مبلغی که در معامله بعدی سرمایه گذاری می کنید باید چند برابر چیزی باشد که از دست داده اید. اگر باز هم شکست خوردید، سرمایه گذاری خود را افزایش دهید تا در نهایت یک معامله برنده به دست آورید. هنگامی که یک معامله برنده به دست آوردید، با سرمایه گذاری کوچک اولیه دوباره شروع کنید.

آیا استراتژی Martingale برای مدیریت پول در تجارت Binarium مناسب است؟

استراتژی Martingale چگونه کار می کند؟ افزایش سهم شما حتی پس از باخت چیست؟ تمرین‌کنندگان Martingale استدلال می‌کنند که اگر در نهایت یک معامله برنده داشته باشید، می‌توانید ضررهای وارد شده در معاملات قبلی را جبران کنید.

به مبشران Martingale مراجعه کنید که معاملات گزینه‌ها را مانند شرط‌بندی مشاهده می‌کنند. هر معامله 50/50 شانس برد یا باخت دارد. علاوه بر این، هیچ راهی وجود ندارد که بتوانید یک شکست بی نهایت داشته باشید. علاوه بر این، با تعداد معاملاتی که انجام می دهید، احتمال باخت کاهش می یابد.

آیا Martingale می تواند عملاً در معاملات اختیار معامله اعمال شود؟

احتمال در مقابل روانشناسی

اگر استراتژی Martingale را از دیدگاه احتمالی مشاهده کنید، می تواند در معاملات گزینه ها کار کند. هر معامله 50/50 شانس برد یا باخت دارد. علاوه بر این، بعید است که بسیاری از معاملات متوالی را از دست بدهد.

آیا استراتژی Martingale برای مدیریت پول در تجارت Binarium مناسب است؟

هر معامله ای 50/50 شانس برد یا باخت دارد، از سوی دیگر، اگر این استراتژی را از دیدگاه روانشناختی ببینید، احتمالاً بدترین استراتژی مدیریت پول برای یک معامله گر گزینه است.

هیچ کس نمی خواهد پول را از دست بدهد. و در حالی که ممکن است یک معامله گر از دست دادن مقادیر اندک در چند معامله اول راحت باشد، ممکن است وقتی زیان جمع می شود ترس ایجاد شود.

برعکس، برنده شدن در چند معامله اول ممکن است به معامله گر انگیزه دهد. با این حال، یک ضرر بزرگ در معاملات بعدی می تواند تمام سودهای تولید شده توسط برندگان کوچک را از بین ببرد.

سودآوری بلند مدت ممکن نیست

برای اینکه استراتژی Martingale کار کند، به مقادیر زیادی سرمایه در اختیار دارید. حتی در این صورت، برای جبران ضرر، روی معاملات برنده حساب می کنید. ممکن است در ابتدا معاملات برنده ای داشته باشید.

اما یک معامله بازنده در آینده ممکن است مقدار زیادی از حساب شما را از بین ببرد. از سوی دیگر، یک معامله برنده ممکن است ضررهای وارد شده در معاملات قبلی را جبران کند. با این حال، هر سودی که باقی می‌ماند ممکن است برای توجیه سرمایه‌گذاری هنگفت شما در آن یک تجارت بسیار ناچیز باشد.

هیچ تضمینی وجود ندارد که در نهایت یک معامله برنده داشته باشید

اگرچه طرفداران Martingale استدلال می کنند که هیچ شانسی برای دستیابی به تعداد نامتناهی معاملات از دست دادن وجود ندارد، هنوز هم ممکن است آنقدر ضرر داشته باشید که حساب شما کاملاً تخلیه شود.

بدون ضربه زدن به معامله برنده. حتی اگر یک معامله برنده داشته باشید، ممکن است برای جبران ضررهای قبلی کافی نباشد به این معنی که حساب شما متحمل ضرر شده است. با گذشت زمان، ممکن است متوجه شوید که حساب شما به آرامی در حال تخلیه شدن است تا زمانی که پاک شود.

اولین هدف شما به عنوان یک معامله گر این است که از پول خود محافظت کنید

آیا استراتژی Martingale برای مدیریت پول در تجارت Binarium مناسب است؟
اولین هدف شما به عنوان یک معامله گر محافظت از پول خود است. هدف شما از دست دادن پول نیست

بسیاری از معامله گران موفق موافقند که برای کسب درآمد، ابتدا باید از هر پولی که دارید محافظت کنید. از سوی دیگر، سیستم Martingale به شما توصیه می کند که بخش خوبی از پول خود را شرط بندی کنید، به این امید که در نهایت درآمد کسب کنید.

در پایان، ممکن است تمام حساب خود را روی یک معامله بازنده سرمایه گذاری کنید که حساب شما را از بین می برد.

آیا می توانید استراتژی Martingale را برای تجارت در حساب Binarium خود اعمال کنید؟

فرض کنید، یک روند نزولی را شناسایی کرده اید و تصمیم گرفته اید از استراتژی Martingale استفاده کنید. هر شمع نشان دهنده یک فاصله زمانی 5 دقیقه است. شما تصمیم می گیرید وارد معاملات فروش 2 دقیقه ای شوید.

استراتژی شما می تواند شامل قرار دادن معاملات فروش برای 3 شمع نزولی متوالی باشد و سپس مشاهده کنید که آیا معاملات برنده ایجاد می کنند یا خیر. اگر همه آنها درآمد کسب کنند، می توانید به افزایش مبلغ معاملات خود در 3 معامله فروش دیگر ادامه دهید.

آیا استراتژی Martingale برای مدیریت پول در تجارت Binarium مناسب است؟
استراتژی Martingale در تئوری، این استراتژی ممکن است کارساز باشد. با این حال، نمی توانید پیش بینی کنید که بازار در آینده چگونه خواهد بود. این روند ممکن است در پاسخ به یک رویداد یا خبر ناگهان معکوس شود.

یک تغییر واحد در بازارها ممکن است به این معنی باشد که تمام پولی را که در یک معامله سرمایه گذاری کرده اید از دست می دهید. به طور کلی، استراتژی Martingale خطر زیادی را در هنگام استفاده از معاملات گزینه ها به همراه دارد.

نکاتی برای به کارگیری استراتژی Martingale در معاملات گزینه ها

استفاده از استراتژی Martingale در حساب Binariums شما به هیچ وجه غیرممکن نیست. با این حال، به جای اینکه کورکورانه مقادیر بیشتری پول را در هر معامله به خطر بیندازید، می توانید یک سیستم معاملاتی ساده را اتخاذ کنید. اینجوری میشه

مقدار مشخصی داشته باشید که برای یک چرخه خاص معامله خواهید کرد

به جای افزایش مداوم مبلغ معاملات، می توانید تصمیم بگیرید که فقط از بخش کوچکی از حساب خود استفاده کنید. به عنوان مثال، شما می توانید تصمیم بگیرید که در مجموع 200 دلار برای یک چرخه معامله ریسک کنید.

این می تواند به 50 دلار برای معامله اول، 70 دلار برای معامله دوم و 80 دلار برای معامله سوم تقسیم شود. توجه داشته باشید که 200 دلار کسری از کل موجودی حساب شما است. علاوه بر این، شما فقط این مقدار را تا زمانی که تمام شود معامله می کنید.

آیا استراتژی Martingale برای مدیریت پول در تجارت Binarium مناسب است؟

حداکثر مقدار را برای معامله در یک چرخه تعیین کنید اگر منظور من از اصطلاح چرخه چیست، یک چارچوب زمانی تعیین شده است. به عنوان مثال، در یک روند نزولی، می توانید تصمیم بگیرید که سه شمع نزولی را در طول روند معامله کنید.

یکی از ویژگی های رایج در مورد چرخه ها این است که وقتی قیمت وارد یک چرخه می شود، احتمال معکوس شدن روند بالا است. با این حال، شما نمی دانید دقیقا چه زمانی این اتفاق می افتد. بنابراین هدف شما این است که قبل از اینکه روند در نهایت معکوس شود، این چرخه را بچرخانید و تا جایی که ممکن است سود ببرید.

به عنوان مثال، اگر قیمت به سطح حمایت یا مقاومت برسد، انتظار دارید که در محدوده، معکوس یا شکست قرار گیرد. شما فقط نمی دانید چه زمانی اما از آنجایی که سطح مقاومت/حمایت را شناسایی کرده اید، می توانید از سیستم Martingale برای آزمایش جهت بازارها استفاده کنید.

مقادیر اندک سرمایه گذاری ممکن است منجر به از دست دادن معاملات شود. اما زمانی که مبالغ بیشتری را سرمایه گذاری می کنید، مسیر بازار را مشخص کرده اید.

برای معاملات طولانی تر می توانید از سیستم Martingale استفاده کنید

اگر ترجیح می دهید بیشتر در موقعیت خود بمانید، سیستم Martingale می تواند مفید باشد. شما می توانید تصمیم بگیرید که 3 تجارت مختلف را وارد کنید. در صبح، بعد از ظهر و عصر.

آیا استراتژی Martingale برای مدیریت پول در تجارت Binarium مناسب است؟
استفاده از Martingale برای موقعیت های طولانی تر معاملات صبحگاهی اساساً برای آزمایش بازارها استفاده می شود و بنابراین به مقدار کمتری نیاز دارد.

معامله بعد از ظهر برای تایید روند بازار استفاده می شود. اگر هر دو برنده شدند، می توانید مانند معاملات صبح و بعدازظهر وارد معامله عصر شوید.

این استراتژی چندین مزیت دارد. یکی این است که شما زمان بیشتری برای تجزیه و تحلیل بازارها بر اساس موفقیت معاملات خود دارید. دوم، به شما امکان می دهد جهت بازار را با استفاده از مقادیر کم آزمایش کنید. به این ترتیب، شانس شما برای انجام یک معامله برنده افزایش می یابد.

اگرچه من استفاده از استراتژی Martingale را توصیه نمی‌کنم، اما مزایای خود را دارد. فقط زمانی از آن استفاده کنید که یک استراتژی مدیریت پول مناسب داشته باشید (هیچ کس نباید بخش بزرگی از حساب خود را در یک معامله به خطر بیندازد).

علاوه بر این، هنگام اعمال این استراتژی به انعطاف‌پذیری نیاز است، در غیر این صورت ممکن است تمام پول خود را در یک معامله از دست بدهید.

Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!
پیام بگذارید
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!