چرا من همیشه در تجارت Binarium ضرر می کنم

چرا من همیشه در تجارت Binarium ضرر می کنم
اجازه دهید صادقانه باشد. دریافت بازده با ثبات به عنوان یک معامله گر آسان نیست. بسیاری از افرادی که وارد بازارهای مالی شده اند با دست خالی یا حتی بدتر از آن خارج می شوند - پول خود را از دست می دهند. دلایلی برای این امر وجود دارد: برخی از افراد تجارت را جدی نمی گیرند ، دیگران آن را بیشتر سرگرمی می دانند تا کار سخت ، بقیه فقط تمایل به یادگیری و کسب مهارت های جدید ندارند.

چرا مرتباً ضرر می کنید و از همه مهمتر ، چگونه می توانید ضرر و زیان خود را مدیریت کنید؟ امیدوارم بعد از خواندن این مقاله پاسخی برای هر یک از این سالات داشته باشید.

"خیلی باهوش"

هوشمند بودن بیش از حد دلیل این نیست که شما مرتباً ضرر می کنید. از این گذشته ، این بازرگانان باهوش هستند که در بازارهای مالی موفق ترند. برعکس ، اعتقاد دارید که خیلی باهوش هستید ، ممکن است زشت شود.

بیشتر "تاجران باهوش" چه کاری انجام می دهند؟ آنها معتقدند که می توانند بازار را شکست دهند ، که در واقع به ندرت اتفاق می افتد و معمولاً باید به شانس و نه مهارت نسبت داده شود. در حقیقت بیشتر آنها در حداقل زمان مناسب وارد معامله می شوند و در نهایت با موقعیتی روبرو می شوند که از دست می رود.
چرا من همیشه در تجارت Binarium ضرر می کنم
تعداد بسیار کمی از مردم خارج از کشور می توانند توانایی پیشگامی در کل بازار را داشته باشند. فروتن باشید ، با این روند معامله کنید و خلاف آن عمل نکنید - این همان چیزی است که بسیاری از معامله گران موفق به آن اعتقاد دارند. به جای شکست دادن بازار ، سعی کنید آن را در آغوش بگیرید و آن را درک کنید.


احساسی بودن

معامله مانند زندگی نیست. در بازارهای مالی ، احساسات مثبت خوشبختی برای شما ایجاد نمی کنند. از احساسات مثبت و منفی باید اجتناب شود ، زیرا کاملاً مانع پیشرفت تجارت شما می شود. سعی کنید آرام و خونسرد باشید. خیلی کمک می کند.

طمع ، رذیلتی که بسیاری از بازرگانان را از درآمد شایسته خود محروم کرده است ، با شادی و شیب بیش از حد فرقی ندارد. توانایی متوقف کردن هنگامی که سیستم های معاملاتی شما به شما می گویند مهارت دیگری است که باید برای بهبود نتایج معاملات خود بیاموزید.

بدون مدیریت ریسک

شما می توانید تمام پول خود را در یک معامله شرط بندی کنید و حتی ممکن است برنده شوید. اما پس از یک یا دو معامله ، در نهایت ضرر خواهید کرد ، و ضرر بزرگی خواهید کرد. برخلاف کسانی که مدیریت ریسک مناسب را انجام می دهند و بنابراین سهمی از سرمایه تجاری خود را از دست می دهند ، می توانید کل آن را از دست دهید. بدون وجوه = بدون معامله.

سرمایه گذاران محافظه کار معتقدند شما قرار نیست بیش از 2٪ سرمایه تجاری خود را به یک تجارت اختصاص دهید. اگر احساس خوشبختی کردید 5٪ بروید. اما تحت هیچ شرایطی 100٪ از بودجه خود را به "معاملات مطمئناً برنده" اختصاص ندهید.


تجارت با یک ربات

هیچ استراتژی پیروزی واحدی وجود ندارد و هیچ رباتی وجود ندارد که بتواند در دراز مدت نتایج ملموسی به دست آورد. همه افرادی که یک بار تخفیف "SuperTrader 3000" را به شما ارائه می دهند کلاهبرداران هستند. از این گذشته ، چه کسی در ذهن درست خود روباتی را می فروشد که همیشه بتواند برنده شود؟ آیا صرف نگه داشتن غازی که تخمهای طلایی را مخفی می کند و گمانه زنی درباره آن فکر خوبی نیست؟ بهتر است زمانی را که می توانستید برای جستجوی آنلاین یک ربات مشغول به کار خود اختصاص دهید ، به آموزش و تجارت در یک حساب عملی اختصاص دهید.
چرا من همیشه در تجارت Binarium ضرر می کنم


اضافه کردن به موقعیت از دست دادن

حتی نمی توانید تصور کنید که چند معامله گر مدام به موقعیت بازنده اضافه می کنند. در حالی که عصبی به صفحه خیره می شوید ، دیدن وضعیت شما در حال ذوب شدن بسیار ناراحت کننده است. با این وجود تصمیم بهتری نسبت به انداختن پول بیشتر وجود دارد. در عوض کاهش هزینه های خود را در نظر بگیرید. وقتی می بینید روند خلاف شما ایجاد می شود ، خروج فوری اغلب بهترین تصمیم است. اگر هنوز هم انجام آن از نظر عاطفی دشوار است ، قسمت "احساسی بودن" را بار دیگر بخوانید.
Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!

پیام بگذارید

لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!