نحوه معامله جعبه های قیمت مستطیلی در Binarium

نحوه معامله جعبه های قیمت مستطیلی در Binarium

الگوی قیمت مستطیلی بر اساس توانایی بسیار مهم در شناسایی حمایت و مقاومت است. این می تواند بازدهی ثابتی را در یک پنجره تجاری کوچک به شما ارائه دهد. هدف این راهنما این است که به شما نشان دهد که چگونه الگو را تشخیص دهید و چگونه آن را به درستی هنگام معامله در Binarium بکار ببرید.

نحوه تشخیص الگوی قیمت مستطیلی

بیایید یک لحظه در مورد بازار متغییر صحبت کنیم. قیمت ها تا یک نقطه خاص افزایش می یابد تا به یک نقطه خاص دیگر کاهش یابد. قیمت بالاتر یک سطح مقاومت ایجاد می کند و پایین تر حمایت می کند. آنها به اندازه کافی قوی هستند، بنابراین پس از رسیدن قیمت به آنها، بدون شکستن مقاومت یا حمایت، به عقب باز می گردد.

حمایت و مقاومت با اضافه کردن خطوط موازی با یکدیگر ایجاد می شود. خط پشتیبانی با اتصال حداقل دو قسمت پایین ایجاد می شود. خط مقاومت حداقل دو بالا را به هم متصل می کند. به نمودار 30 دقیقه ای DAX زیر نگاهی بیندازید.

نحوه معامله جعبه های قیمت مستطیلی در Binarium
مقاومت و پشتیبانی در نمودار 30 دقیقه ای DAX

الگوی مستطیل زمانی قابل توجه است که روند رو به پایان است. نشان دهنده تغییر جهت روند است.

بنابراین لحظه ای که می توانید تثبیت قیمت را مشاهده کنید، در بالای یک روند صعودی یا پایین یک روند نزولی قرار می گیرد. و آنچه می گوید این است که حرکت جهتی به پایان رسیده است و روند آماده بازگشت است. در این زمان، قیمت ها از حد معینی تجاوز نمی کنند یا از آن پایین نمی آیند.

وقتی الگوی قیمت مستطیلی ظاهر شد چه باید کرد

در بیشتر موارد، تشخیص الگوی جعبه قیمت پس از توسعه آسان است. اما نگران نباشید. هنوز ممکن است قبل از شروع روند جدید مقداری سود به دست آورید تا از آن خارج شوید.

اولین قدمی که باید بردارید ترسیم خطوط حمایت/مقاومت است. سپس مراقب لحظاتی باشید که قیمت به خطوط می رسد. زمانی که خط حمایت باشد، باید یک موقعیت خرید باز کنید. در صورت لمس خط مقاومت، موقعیت فروش را باز کنید.

توصیه می‌کنیم در حین انجام معاملات کوتاه‌مدت از نمودار تایم فریم بزرگ استفاده کنید. به عنوان مثال، اگر نموداری که روی آن معامله می کنید 30 دقیقه است، معاملات 5 دقیقه ای را باز کنید. به این ترتیب، مطمئن باشید که قیمت در داخل مستطیل باقی خواهد ماند و قبل از پایان معامله دوباره بازگشتی نخواهد داشت.

نحوه معامله جعبه های قیمت مستطیلی در Binarium
مکان هایی که باید به دنبال ورودی های بازه زمانی پایین تر (5 متر) باشید

وقتی قیمت بر سطح حمایت یا مقاومت غلبه کرد چه باید کرد؟

شما باید خود را برای لحظه ای که قیمت سطح حمایت یا مقاومت را بشکند آماده کنید. این اتفاق می افتد، دیر یا زود. جهت حرکت قیمت پس از شکست را مشاهده کنید و مطابق با آن معامله کنید.

اگر قیمت سطح مقاومت را بشکند، مانند نمودار مثالی ما در زیر، باید موقعیت خرید را وارد کنید، زیرا روند صعودی در حال توسعه است.

شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد معاملات پس از شکست قیمت در راهنمای ما بخوانید.

نحوه معامله جعبه های قیمت مستطیلی در Binarium
وقتی قیمت سد را می شکند

الگوی جعبه های قیمت مدتی دوام می آورد و در این مدت قیمت در محدوده مشخصی بالا و پایین می شود. و در نهایت، زمانی که حرکت قیمت به طور قابل توجهی قوی باشد، مانع را می شکند. شما می توانید برخی از سیگنال ها را مشاهده کنید که این اتفاق می افتد. برای مثال شمع ها بلندتر و همرنگ هستند. بنابراین، شما حق دارید انتظار داشته باشید که بازار در جهت شکست ادامه دهد.

و همه موارد فوق را در نظر بگیرید، می توانید مطابق با یک روند در حال تحول وارد معامله شوید.

اکنون که الگوی قیمت مستطیلی را می دانید، می توانید از آن استفاده کنید. روی یک حساب آزمایشی رایگان تمرین کنید و سپس به حساب Binarium واقعی بروید. با این حال، همیشه مراقب باشید که این استراتژی یک فرمول جادویی برای موفقیت نیست. به احتمال زیاد با ضرر مواجه خواهید شد، زیرا هرگز نمی توانید ریسک را به طور کامل در هنگام معامله با بازار مالی حذف کنید.

تجربه خود را با ما در میان بگذارید.

Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!
پیام بگذارید
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!