نحوه تجارت با استفاده از Price Action در Binarium

نحوه تجارت با استفاده از Price Action در Binarium

روش های مختلفی برای تجارت وجود دارد. معامله‌گران می‌توانند از جمله دنبال کردن روند، مشاهده رنگ شمع‌ها در نمودار، یا استفاده از معاملات پرایس اکشن انتخاب کنند.

ما در این راهنمای نهایی نگاهی دقیق‌تر به مورد دوم خواهیم داشت. اگرچه معاملات پرایس اکشن معمولاً با معاملات ارز همراه است، اما می توان آن را با موفقیت در هر بازار دیگری اعمال کرد.

بررسی اکشن قیمت

پرایس اکشن هیچ چیز دیگری مانند یک تکنیک معاملاتی نیست. جزء اساسی این تکنیک قیمت دارایی است. معامله گران نمودار را می خوانند و عمدتاً بر اساس قیمت فعلی دارایی تصمیم می گیرند. آنها متقاعد شده اند که این با ارزش ترین اطلاعات مورد نیاز برای انجام یک معامله است. گاهی اوقات حتی معتقدند که این تنها مورد نیاز است، بنابراین از کمک اضافی از شاخص ها استفاده نمی کنند.

دلیل اقدام قیمت

بزرگترین مزیت این است که در معاملات پرایس اکشن نیازی نیست نمودار را با چند اندیکاتور پیچیده کنید. فقط باید روی قیمت واقعی تمرکز کنید.

کسانی که با پرایس اکشن درگیر هستند ادعا می کنند که بازارها قابل پیش بینی هستند، چیزی وجود ندارد که قبلا وجود نداشته باشد. تاریخ دوست دارد تکرار شود. بنابراین قیمت در محدوده ای نوسان خواهد داشت. با در نظر گرفتن موارد فوق، معامله گران پرایس اکشن می توانند رفتار قیمت را در یک زمان معین پیش بینی کنند.

بنابراین، آنها به دنبال الگوهایی هستند که خود را تکرار می کنند. و آنها می خواهند به این سوال در مورد جهت قیمت در یک نقطه خاص پاسخ دهند. وقتی آنها این کار را انجام می دهند، تصمیم آنها ممکن است بسیار دقیق باشد.

معامله پرایس اکشن در بایناریوم

معامله گران ترجیحات خود را در مورد انواع نمودار دارند. من فکر می‌کنم نمودار شمعی شفاف‌ترین نمودار است، اما نمودار میله‌ای نیز این کار را خواهد کرد. هر دو حاوی اطلاعات قیمتی یکسانی هستند که برای تجارت موفقیت آمیز ضروری است. شما قیمت باز، بالاتر، پایین تر و بسته را برای یک بازه زمانی مشخص تشخیص خواهید داد.

نحوه تجارت با استفاده از Price Action در Binarium
نمودار میله ای و نمودار شمعی حاوی داده های قیمتی یکسان (OHLC) هستند.

همانطور که قبلاً اشاره کردم معامله گران پرایس اکشن اندیکاتورهای اضافی را دوست ندارند. دلیل این امر بیشتر تاخیر اندیکاتورها است. با این وجود، خطوط حمایت و مقاومت ممکن است مطلوب باشند.

و این به این دلیل است که رفتار قیمت معمولاً پس از لحظه لمس سطح حمایت/مقاومت قابل پیش‌بینی است. در اینجا مثالی از نحوه خواندن نمودار پرایس اکشن تریدر آورده شده است. ما اینجا خط پشتیبانی داریم. می توانید ببینید که قیمت چقدر خوب با این سطح واکنش نشان می دهد. شماره 1 یک پینبار صعودی است. این یک سیگنال واضح برای ورود به یک موقعیت طولانی (خرید) است. شماره 2 یک الگوی شمعدانی است که صعودی است. همچنین سیگنالی برای خرید GBPUSD است. همه چیز در مورد خواندن رفتار قیمت، شناسایی سطوح کلیدی حمایت و مقاومت، و دانستن نحوه واکنش به الگوهای قیمتی تکراری مانند شکل‌گیری شمع است.

نحوه تجارت با استفاده از Price Action در Binarium
معامله گران پرایس اکشن بر رفتار قیمت در سطوح مهم قیمت متمرکز هستند

برای معامله موثر با پرایس اکشن در بایناریوم چه چیزی لازم است؟

اول از همه، شما باید با نمودار قیمت آشنا شوید. شما باید با انواع مختلف نمودارها و سیگنال هایی که می توانید از آنها بخوانید آشنا شوید.

در مرحله بعد، باید مهارت شناسایی الگوهای قیمت را توسعه دهید. این بدان معناست که شما همچنین باید در ترسیم خطوط حمایت و مقاومت تسلط داشته باشید.

با گذشت زمان، آگاهی شهودی بیشتری از نحوه رفتار قیمت‌ها در زمانی که به نقاط روند خاصی می‌رسند، افزایش می‌یابد. با ترسیم خطوط روند و به طور کلی روندها، اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت. خواهید دید که سطوحی که قبلاً مقاومت در برابر حرکت قیمت بودند، پس از شکسته شدن به حمایت تبدیل می شوند.

نحوه تجارت با استفاده از Price Action در Binarium
تجزیه و تحلیل سطوح افقی پشتیبانی-مقاومت و خطوط روند پویا

تجزیه و تحلیل دنباله های بالا و پایین به شما بینش بیشتری در مورد ساختار روند می دهد. این به معامله گران پرایس اکشن کمک می کند تا تشخیص دهند که بازار چه زمانی در حال تغییر جهت است.

نحوه تجارت با استفاده از Price Action در Binarium
استفاده از بازه های زمانی بالاتر برای شناسایی سطوح کلیدی

در هر بازه زمانی می توانید از Price Action استفاده کنید. از فواصل زمانی بالاتر استفاده کنید تا به اصطلاح تصویر بزرگ را با سطوح اصلی و مهم قیمت ببینید. سپس می توانید از تایم فریم کمتر برای شناسایی نقاط ورودی دقیق موقعیت استفاده کنید.

نحوه تجارت با استفاده از Price Action در Binarium
استفاده از عمل قیمت به شما درک بهتری از حرکات قیمت می دهد

و تنها کاری که باید انجام دهید این است که خودتان معامله کنید و Price Action را بررسی کنید. اگر چه، اگر از پول واقعی استفاده می کنید، باید مراقب باشید. حتی اگر یک استراتژی قابل اعتماد و مفید باشد، معاملات پرایس اکشن بدون ریسک نیست. همیشه برای رویارویی با ضررها آماده باشید.

به ما بگویید چگونه آن را پیدا می کنید. بخش نظرات در پایین وجود دارد.

Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!
پیام بگذارید
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!