پاداش خوش آمدگویی Binarium - 50٪ سپرده اول

پاداش خوش آمدگویی Binarium - 50٪ سپرده اول
  • دوره تبلیغات: ‫ نامحدود
  • تبلیغات: ‫ سپرده اول 50٪


پاداش

پاداش ها وجوهی هستند که علاوه بر سپرده خود برای افزایش پتانسیل معاملات خود دریافت می کنید. مبلغ پاداش به مبلغ سپرده و وضعیت حساب شما بستگی دارد. پاداش ها به یک حساب جایزه جداگانه واریز می شوند.

ما انواع مختلف پاداش را ارائه می دهیم:
  • یک جایزه خوشامدگویی برای مشتریان جدید برای اولین واریزشان
  • پاداش شرکت در تبلیغات شرکت
  • معاملات بدون خطر و بیمه سپرده (اطلاعات دقیق تر در مورد این انواع پاداش در زیر موجود است)
  • جوایز جوایز دریافت شده از مسابقات رایگان بیناریوم (صندوق جایزه بسته به مکان شرکت شده بین شرکت کنندگان توزیع می شود)

شرایط دریافت پاداش و اندازه آن در هر مورد منفرد است. در صورت نقض هر یک از مفاد قرارداد مشتری ، این شرکت حق لغو پاداش های صادر شده را دارد.

اگر چندین ودیعه به دلیل محدودیت های سیستم پرداخت انجام شده است ، برای دریافت جایزه کل مبلغ سپرده با پشتیبانی تماس بگیرید.

هنگام سپرده گذاری می توانید جایزه خود را رد کنید.
پاداش خوش آمدگویی Binarium - 50٪ سپرده اول

معاملات بدون ریسک

شما می توانید معاملات بدون ریسک را بدون خطر از دست دادن سپرده خود آغاز کنید. هنگامی که شما یک تجارت بدون ریسک را شروع می کنید ، هیچ وجهی از موجودی شما دریافت نمی شود و هر سود به حساب واقعی شما واریز می شود.

معاملات بدون ریسک هنگام سپرده گذاری به حساب شما با استفاده از کدهای تبلیغاتی و به عنوان بخشی از پیشنهادات ویژه به حساب می آید. تعداد و اندازه معاملات بدون ریسک در توضیح کد تبلیغاتی یا تبلیغاتی نشان داده شده است. در هر زمان می توانید معاملات بدون ریسک را آغاز کنید ، اما در صورت برداشت وجه باطل می شود.

معاملات بدون ریسک موجود در ترمینال سمت راست بالای دکمه سبز بالاتر نشان داده می شوند.


چطورکار می کنند؟

مبلغی معادل مبلغ کل تجارت بدون ریسک (در توضیحات کد تبلیغاتی یا تبلیغاتی نشان داده شده است) از حساب واقعی شما محفوظ است و به حساب جایزه شما واریز می شود.

به عنوان مثال ، شما 100 دلار به حساب خود واریز می کنید و سه معامله بدون خطر 10 دلار دریافت می کنید. بنابراین ، 30 دلار از موجودی واقعی شما رزرو شده و به حساب جایزه شما واریز می شود. با استفاده از این 30 دلار می توانید سه معامله بدون ریسک پشت سر هم با خسارات احتمالی جبران شده توسط سیستم عامل را آغاز کنید. کل خسارت از سیستم عامل نمی تواند بیش از مبلغ سپرده باشد.

شرایط و ضوابط پردازش وجوه پاداش از معاملات بدون ریسک مشابه شرایط و ضوابط پاداش های عادی است.

بیمه سپرده

پاداش خوش آمدگویی Binarium - 50٪ سپرده اول
بیمه سپرده نوعی پاداش است که توسط Binarium ارائه می شود. ضررهای احتمالی مربوط به تعداد معاملات خود را بپوشانید.

قوانین بیمه سپرده:
  • فقط اولین معاملات متوالی بیمه می شوند.
  • سرمایه گذاری در یک تجارت نمی تواند بیش از 33٪ از کل سپرده باشد.
  • میزان غرامت از سیستم عامل نمی تواند از مبلغ سپرده بیشتر باشد.

به عنوان مثال ، یک معامله گر پنج معامله بیمه را دریافت کرد و پس از بسته شدن آنها مانده حساب کمتر از معاملات قبلی بود. طبق قوانین ، سیستم عامل تفاوت را جبران می کند. در این صورت وجوهی که به عنوان خسارت واریز می شوند ، وجوه پاداش محسوب می شوند و قوانینی که در مورد آنها اعمال می شود مانند قوانین پاداش های عادی است.

اگر شرایط و ضوابطی که بیمه در آن ارائه شده وجود دارد ، برای دریافت غرامت خود با تیم پشتیبانی مشتری تماس بگیرید.


برداشت پاداش

وجوه پاداش ، از جمله وجوهی که با استفاده از پاداش و در مسابقات رایگان به دست می آورید ، فقط پس از دستیابی به حجم تجارت مورد نیاز ، برای برداشت در دسترس هستند. وجوه اضافی بلافاصله پس از دریافت آنها قابل برداشت نیستند.

برای برداشتن پاداش های سپرده (پاداش های دریافت شده برای جبران حساب Binarium) ، وجوه پاداش شما باید قبل از برداشت 40 بار تحویل داده شود.

به عنوان مثال ، شما حساب خود را پر می کنید و 150 دلار جایزه دریافت می کنید. کل حجم تجارت شما باید به: 150 × 40 دلار = 6000 دلار برسد. هنگامی که حجم تجارت شما به این مقدار رسید ، می توانید وجوه پاداش را برداشت کنید.

وجوه پاداش باید 50 بار بدون هیچ پاداش سپرده برگردانده شود. حداکثر مبلغ برداشت نمی تواند از مبلغ پاداش بدون سپرده دریافتی بیشتر باشد.

گردش مالی کل شامل معاملات سودآور و بازنده است. معاملات بسته شده به قیمت افتتاح شده در گردش مالی شناخته نمی شوند. برداشت از سود محدودیتی ندارد. با این حال ، اگر بخشی از سپرده ای را که پاداش اعطا کرده اید ، برداشت کنید ، پاداش به طور خودکار از حساب شما حذف می شود.

لطفا توجه داشته باشید که استراتژی Martingale (دو برابر کردن سرمایه گذاری های تجاری) در Binarium ممنوع است. معاملات اعمال شده توسط Martingale توسط سیستم عامل شناسایی می شوند و در گردش مالی شناخته نمی شوند. علاوه بر این ، نتایج این معاملات غیر معتبر تلقی می شود و توسط شرکت رد می شود.

حداکثر 5٪ از کل پاداش در گردش در هر معامله در نظر گرفته می شود. به عنوان مثال ، شما 200 دلار جایزه دریافت کرده اید ، به این معنی که حداکثر مبلغی که در گردش پاداش لازم برای برداشت در نظر گرفته خواهد شد ، نمی تواند بیش از 10 دلار در هر معامله باشد.
Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!

پیام بگذارید

لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!