راهنمای تشخیص زمانی که قیمت می خواهد از حمایت/مقاومت در Binarium شکست بخورد و اقدامات لازم

راهنمای تشخیص زمانی که قیمت می خواهد از حمایت/مقاومت در Binarium شکست بخورد و اقدامات لازم

شناسایی سطوح حمایت/مقاومت یکی از مهمترین مهارتهایی است که یک معامله گر باید توسعه دهد. این مهارت به شما امکان می دهد بفهمید که قیمت وقتی به حمایت یا مقاومت نزدیک می شود ، چگونه رفتار می کند. به این ترتیب ، دانستن بهترین مکان ها برای ورود یا خروج از موقعیت باز آسان تر می شود.

در برخی موارد ، قیمت به حمایت یا مقاومت ضربه می زند و سپس معکوس می شود. در موارد دیگر ، سطح حمایت یا مقاومت را از بین می برد. این راهنما به شما نشان می دهد که چگونه می توانید تشخیص دهید وقتی قیمت می خواهد حمایت یا مقاومت را بشکند. همچنین به شما نشان می دهد که در چنین سناریویی چه باید بکنید.

چگونه می دانید که قیمت در حال شکستن حمایت یا مقاومت است؟

فرض می کنم شما می دانید سطح حمایت و مقاومت چیست. با این حال ، فقط در صورتی که نمی دانید اینها سطوح قیمتی هستند که به نظر می رسد قیمت ها در محدوده آن هستند. به این معنا که به نظر نمی رسد قیمت ها در مدت زمان طولانی از این سطوح بالاتر یا پایین تر برود. این راهنما به طور مفصل به موضوع می پردازد: پشتیبانی و مقاومت ، دو بهترین شاخص فنی که معامله گران Binarium باید بدانند.

راهنمای تشخیص زمانی که قیمت می خواهد از حمایت/مقاومت در Binarium شکست بخورد و اقدامات لازم
قیمت ها سطح حمایت/مقاومت را شکسته و نشان دهنده روند در حال توسعه در Binarium است

از آنجا که قیمت دارایی در طول زمان متغیر است ، معمولاً در زمان بازگشت به سطح مشخصی از قیمت می رسد. این حمایت یا مقاومت است. حمایت در نقطه قیمت پایین تر شکل می گیرد در حالی که مقاومت در نقطه قیمت بالاتر شکل می گیرد. سطح حمایت و مقاومت یا ضعیف یا قوی است.

استحکام سطح حمایت/مقاومت با تعداد دفعاتی که قیمت آنها را لمس کرده است قبل از بازگشت باز می شود. سطوح پشتیبانی و مقاومت قوی آنهایی هستند که قیمت آنها در طول یک دوره خاص چندین بار لمس شده است. اگر قیمت فقط یکبار قبل از شکستن به سطح حمایت یا مقاومت برسد ، ضعیف در نظر گرفته می شود. حرکت قیمت باید بسیار قوی باشد تا بتواند سطح حمایت/مقاومت قوی را پشت سر بگذارد.

چگونه می توان فهمید که حرکت قیمت به اندازه کافی قوی است که بتواند حمایت/مقاومت را پشت سر بگذارد

با استفاده از نمودار شمع ، ابتدا باید روند غالب را مشخص کنید. اگر شمع قوی باشد ، متوجه خواهید شد که شمع ها بزرگتر هستند و دو یا چند شمع همرنگ به صورت متوالی تشکیل می شوند.

همچنین در صورت وقوع یک خبر یا رویداد اقتصادی در راه ، می توانید انتظار داشته باشید که حرکت قیمتی قوی شود. درست پس از انتشار اخبار ، خواهید دید که قیمت ها در جهت خاصی حرکت می کنند و اغلب از سطح حمایت/مقاومت عبور می کنند.

در موارد دیگر ، تثبیت قیمت درست قبل از رسیدن به حمایت یا مقاومت وجود دارد. یعنی قیمت در محدوده محدودی قرار می گیرد. با نزدیک شدن قیمت به حمایت/مقاومت ، شتاب کافی برای عبور از آن به دست آمده است. با این حال ، در بیشتر موارد ، قیمت معمولاً قبل از شکستن مجدد به محدوده باز می گردد.

در اینجا یک مثال است:

راهنمای تشخیص زمانی که قیمت می خواهد از حمایت/مقاومت در Binarium شکست بخورد و اقدامات لازم
شناسایی قیمتی که می تواند حمایت/مقاومت در Binarium را بشکند

اجتناب از وقوع جراحات کاذب

شکست های کاذب زمانی رخ می دهد که قیمت از سطح حمایت/مقاومت خارج شده و تقریباً بلافاصله قبل از اینکه روند معکوس شود ، در محدوده مورد نظر قرار می گیرد. شکست های کاذب جایی است که اکثر معامله گران متحمل ضرر می شوند.

یکی از راه های جلوگیری از شکست های کاذب این است که ببینیم قیمت در هنگام برخورد با حمایت/مقاومت قوی چگونه رفتار می کند. یعنی چه روندی ایجاد می شود؟

با استفاده از تصویر فوری زیر ، متوجه خواهید شد که وقتی قیمت ها به مقاومت می رسند ، روند نزولی ایجاد می شود. شکست کاذب زمانی رخ می دهد که قیمت مقاومت را شکسته و بالاتر از آن باقی بماند.

سپس ، شمع خرس جامد حمایت را می شکند که نشان دهنده روند نزولی است. اینجاست که باید تجارت خود را وارد کنید.

راهنمای تشخیص زمانی که قیمت می خواهد از حمایت/مقاومت در Binarium شکست بخورد و اقدامات لازم
شکست کاذب باعث می شود معامله گران فکر کنند روند صعودی در حال توسعه است

وقتی قیمت پشتیبانی/مقاومت Binarium را شکست ، چه اقدامی باید انجام دهید؟

اگر قیمت از حمایت/مقاومت ضعیفی عبور کرد ، می توانید انتظار داشته باشید که روند در همان جهت ادامه یابد. در مورد حمایت/مقاومت قوی ، نحوه برخورد قیمت را در صورت برخورد با این سطح در نظر بگیرید.

اگر به تصویر فوری ما در بالا نگاه کنید ، قیمت معمولاً روند نزولی ایجاد می کند. اگر شکست رخ داد ، منتظر بمانید تا بازارها مانند زمانی که قیمت ها به حمایت/مقاومت می رسند رفتار کنند. اکنون زمان ورود به تجارت بر اساس روند توسعه است.

چرا رخنه های کاذب رخ می دهد؟ شکست های دروغین معمولاً هنگامی رخ می دهد که معامله گران وارد بازار می شوند در حالی که بازار آن بیش از حد گسترده شده و آماده تغییر است. در مثال بالا ، بسیاری از معامله گران تصور می کردند که روند صعودی خواهد بود.

اما معامله گران حرفه ای می دانند که انتظار می رود بازارها همانطور رفتار کنند که قیمت ها به سطح مقاومت قوی رسیدند. هنگامی که این اتفاق افتاد ، روند نزولی شروع به نشانه زمان مناسبی برای شروع فروش کرد.

برای محافظت در برابر شکست های کاذب ، معاملات را بر اساس روند قیمت وارد کنید

همانطور که اشاره کردم ، دانستن اینکه چگونه قیمت هنگام برخورد با یک حمایت/مقاومت رفتار می کند ، به شما این امکان را می دهد که در مورد نحوه معامله هنگامی که دوباره این کار را انجام داد ، ایده ای داشته باشید.

بنابراین خواندن نمودار شما مهم است. من معمولاً توصیه می کنم در مقایسه با جلسات معاملاتی خود ، از چارچوب بازه زمانی بزرگتری مبادله کنید. به عنوان مثال ، اگر شمع های 5 دقیقه ای را معامله می کنید ، باید نمودار 30 دقیقه یا 3 ساعته را بخوانید.

راهنمای تشخیص زمانی که قیمت می خواهد از حمایت/مقاومت در Binarium شکست بخورد و اقدامات لازم
قیمت حمایت را می شکند و روند نزولی ایجاد می شود

مواردی وجود دارد که قیمت به طور مداوم سطوح حمایت/مقاومت را از بین می برد. می توانید از ابزارها و شاخص های اضافی برای تعیین زمان مناسب برای ورود به معاملات خود استفاده کنید.

یکی از ابزارهای مفید شاخص Binarium Bollinger Bands است. روش های زیادی برای استفاده از این شاخص وجود دارد. به عنوان مثال ، هنگامی که قیمت قبل از شروع به سقوط و شکستن محدوده پایین به منطقه حمایت/مقاومت نزدیک می شود ، این نشانه ای برای کوتاه آمدن است.

تجارت با استفاده از پشتیبانی/مقاومت مهارتی است که به صبر و تمرین زیادی نیاز دارد. هنگامی که قیمت حمایت/مقاومت را شکست ، هدف شما باید نقطه ورود مناسب تجارت را انتخاب کند.

اگر می خواهید از این مهارت ها استفاده کنید ، امروز یک حساب تمرین Binarium باز کنید و معامله را شروع کنید. این تنها راهی است که می توانید نحوه شناسایی سطوح حمایت/مقاومت و همچنین تعیین زمان شکستن قیمت ها را بیاموزید.

Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!

پیام بگذارید

لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!