تجزیه و تحلیل اساسی برای معامله گران موفق Binarium

تجزیه و تحلیل اساسی برای معامله گران موفق Binarium
تحلیل بنیادی اصطلاحی گسترده است که عمل تجارت صرفاً مبتنی بر جنبه های جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد که بر عرضه و تقاضای ارزها ، کالاها و سهام تأثیر می گذارد. اگر از شخصی که الگوهای نمودار را تبلیغ می کند یا سطوح بیش از حد خرید / فروش بیش از حد را پیدا می کند ، به حوزه تجزیه و تحلیل فنی عبور کرده اید. بسیاری از معامله گران از روش های اساسی و فنی برای تعیین زمان و محل معاملات استفاده می کنند ، اما همچنین تمایل دارند که یکی را نسبت به دیگری ترجیح دهند. با این حال ، اگر می خواهید فقط از تحلیل بنیادی استفاده کنید ، منابع مختلفی برای تأیید نظر شما وجود دارد.

بانکهای مرکزی

تجزیه و تحلیل اساسی برای معامله گران موفق Binarium
بانکهای مرکزی احتمالاً یکی از ناپایدارترین منابع برای معاملات اساسی هستند. لیست اقداماتی که آنها می توانند انجام دهند گسترده است. آنها می توانند نرخ بهره را افزایش دهند ، آنها را کاهش دهند (حتی در منطقه منفی) ، آنها را ثابت نگه دارند ، نشان دهند که موضع آنها به زودی تغییر خواهد کرد ، سیاست های غیر سنتی را معرفی می کنند ، برای خود یا دیگران مداخله می کنند ، یا حتی ارز خود را دوباره ارزیابی می کنند. تحلیل بنیادی بانک های مرکزی معمولاً فرآیندی است برای بیان گزاره ها و سخنرانی های بانکداران مرکزی همراه با تلاش برای فکر کردن مانند آنها برای پیش بینی حرکت بعدی آنها.


انتشارات اقتصادی

تجزیه و تحلیل اساسی برای معامله گران موفق Binarium
معاملات انتشارات اقتصادی می تواند یک چالش بسیار محدود و غیرقابل پیش بینی باشد. بسیاری از بزرگترین ذهن ها در بانک های بزرگ سرمایه گذاری در سراسر جهان با دشواری پیش بینی می کنند که سرانجام وضعیت اقتصادی آزاد شود. آنها مدل هایی دارند که جنبه های مختلفی را در نظر می گیرند ، اما هنوز هم می توانند به طور شرم آور در پیش بینی های خود اشتباه کنند. از این رو دلیل این است که بازارها پس از انتشار مهم اقتصادی به شدت با خشونت حرکت می کنند. بسیاری از سرمایه گذاران تمایل دارند با "اجماع" آن متخصصان پیش بروند و معمولاً بازارها در جهت پیش بینی اجماع پیش از انتشار حرکت خواهند کرد. اگر اجماع نتواند نتیجه نهایی را پیش بینی کند ، بازار معمولاً در جهت نتیجه واقعی حرکت می کند - به این معنی که اگر بهتر از اجماع بود ،واکنش مثبتی رخ می دهد و بالعکس برای نتیجه ای کمتر از اتفاق نظر.

ترفند معامله جنبه اساسی انتشارات اقتصادی این است که تعیین کنید چه زمانی می خواهید تعهد خود را بپذیرید. آیا قبل یا بعد از انتشار این رقم تجارت می کنید؟ هر دو شایستگی ها و بازدارندگی های خود را دارند. اگر قبل از انتشار تجارت خوبی داشته باشید ، می توانید از روند حرکت به سمت انتظار اجماع استفاده کنید ، اما سایر وقایع اساسی در سراسر جهان می توانند بازار را بیش از اجماع خوانده شده تحت تأثیر قرار دهند. لحظات معاملاتی قبل از انتشار اقتصادی به این معنی است که شما در مورد بهتر یا بدتر بودن آزادی واقعی از اجماع نظر دارید ، اما می توانید به طرز وحشتناکی اشتباه کنید و ضررهای عمده ای را با یک تلنگر بدست آورید. لحظات معاملاتی پس از آزادی اقتصادی به این معنی است که شما در تلاش برای ایجاد موقعیتی در بازار کم حجم هستید که چالش بدست آوردن قیمت دلخواه شماست.

تنش های ژئوپلیتیک

تجزیه و تحلیل اساسی برای معامله گران موفق Binarium
چه بخواهیم و چه نخواهیم ، بعضی از کشورهای جهان خیلی خوب با یکدیگر یا جامعه جهانی کنار نمی آیند و درگیری ها یا جنگ ها گاهی اوقات قریب الوقوع است. این تنش ها یا درگیری ها می تواند با تغییر در عرضه یا حتی تقاضا برای برخی محصولات خاص ، تأثیر نامطلوبی بر کالاهای قابل تجارت داشته باشد. به عنوان مثال ، افزایش درگیری ها در خاورمیانه می تواند فشار بر تأمین نفت فشار بیاورد و سپس باعث افزایش قیمت می شود. برعکس ، یک آرامش نسبی در آن قسمت از جهان می تواند قیمت نفت را کاهش دهد زیرا عرضه تهدید نمی شود. اینکه بتوانید به درستی پیش بینی کنید که این رویدادها چگونه به نتیجه می رسند ، می تواند راهی برای پیش افتادن از بازار با دیدگاه اساسی شما باشد.


فصلی بودن

تجزیه و تحلیل اساسی برای معامله گران موفق Binarium
فصلی بودن مربوط به هوا چیزی است که منطقی است همانطور که در مثال گاز طبیعی ذکر شد ، اما عوامل فصلی دیگری نیز وجود دارند که به آب و هوا نیز ارتباط ندارند. به عنوان مثال ، در پایان سال تقویمی بسیاری از سرمایه گذاران برای مطالبه ضرر و زیان سرمایه از مالیات های خود ، سهام خود را که در طول سال کاهش یافته است می فروشند. گاهی اوقات ممکن است خروج از موقعیت ها قبل از آغاز فروش پایان سال سودمند باشد. در طرف دیگر این معادله ، سرمایه گذاران معمولاً در ماه ژانویه به صورت انبوه به سهام خود بازمی گردند ، پدیده ای به نام "اثر ژانویه". پایان یک ماه می تواند نسبتاً فعال باشد و همچنین مشاغلی که در چندین کشور به فروش محصول می پردازند ، به دنبال جبران پوشش های ارزی خود هستند ، عملی که "تعادل پایان ماه" نامیده می شود.

برخی از عوامل اساسی ماندگارتر و برخی دیگر فوری تر هستند ، اما تجارت آنها می تواند برای افرادی که قدرت روده دارند تجارت و تجارت آنها دشوار و پاداش آور باشد. همچنین ، عوامل اساسی ذکر شده در بالا فقط شروع به لیستی است که طول آن بسیار طولانی تر است زیرا هر روز روش های اساسی جدید تجارت ایجاد می شود. بنابراین چشم خود را برای موقعیت های جدیدی که بوجود می آیند باز نگه دارید و شاید بتوانید اساساً از منحنی جلو باشید!
Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!

پیام بگذارید

لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!