تجزیه و تحلیل اساسی برای معامله گران موفق Binarium
وبلاگ

تجزیه و تحلیل اساسی برای معامله گران موفق Binarium

تحلیل بنیادی اصطلاحی گسترده است که عمل تجارت صرفاً مبتنی بر جنبه های جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد که بر عرضه و تقاضای ارزها ، کالاها و سهام تأثیر می گذارد. اگر از شخصی که الگوهای نمودار را تبلیغ می کند یا سطوح بیش از حد خرید / فروش بیش از حد را پیدا می کند ، به حوزه تجزیه و تحلیل فنی عبور کرده اید. بسیاری از معامله گران از روش های اساسی و فنی برای تعیین زمان و محل معاملات استفاده می کنند ، اما همچنین تمایل دارند که یکی را نسبت به دیگری ترجیح دهند. با این حال ، اگر می خواهید فقط از تحلیل بنیادی استفاده کنید ، منابع مختلفی برای تأیید نظر شما وجود دارد.
5 نکته ای که باید از بهترین بازرگانان Binarium یاد بگیرید
وبلاگ

5 نکته ای که باید از بهترین بازرگانان Binarium یاد بگیرید

معامله گران باتجربه نکات و ترفندهای خاص خود را دارند که به آنها کمک می کند تا نتایج بهتری بگیرند. این نکات یک شبه به دست نمی آیند: مدت زمان زیادی طول می کشد تا یک استراتژی را آزمایش کنید ، بهترین نتیجه را بیابید ، تمرین کنید و نتایج را ببینید در اینجا پنج روش مورد استفاده معامله گران خردمند آورده شده است - ممکن است بخواهید آنها را در جلسه معاملات بعدی خود بخاطر بسپارید.
چرا من همیشه در تجارت Binarium ضرر می کنم
وبلاگ

چرا من همیشه در تجارت Binarium ضرر می کنم

اجازه دهید صادقانه باشد. دریافت بازده با ثبات به عنوان یک معامله گر آسان نیست. بسیاری از افرادی که وارد بازارهای مالی شده اند با دست خالی یا حتی بدتر از آن خارج می شوند - پول خود را از دست می دهند. دلایلی برای این امر وجود دارد: برخی از افراد تجارت را جدی نمی گیرند ، دیگران آن را بیشتر سرگرمی می دانند تا کار سخت ، بقیه فقط تمایل به یادگیری و کسب مهارت های جدید ندارند. چرا مرتباً ضرر می کنید و از همه مهمتر ، چگونه می توانید ضرر و زیان خود را مدیریت کنید؟ امیدوارم بعد از خواندن این مقاله پاسخی برای هر یک از این سالات داشته باشید.
آنچه باید قبل از شروع تجارت Binarium بدانید
وبلاگ

آنچه باید قبل از شروع تجارت Binarium بدانید

هنگام تصمیم گیری در مورد تجارت یا سرمایه گذاری ، گزینه های تجاری زیادی برای انتخاب وجود دارد: ارزهای رمزپایه ، سهام ، فارکس ، گزینه های FX ، ETF و غیره. به طور طبیعی ، هر ساز متفاوت است و بسیاری از معامله گران ترجیح می دهند فقط بر روی ابزار خاصی تمرکز کنند. این روش ممکن است کاملاً سودمند باشد زیرا به بازرگانان اجازه می دهد تا روی دارایی هایی که بیشترین تجارت را دارند تمرکز کرده و رویکرد خود را صیقل دهند. با این حال ، چنین رویکردی از تنوع بخشیدن به نمونه کارها توسط بازرگانان جلوگیری می کند ، که یکی از مراحل مهم برای یک استراتژی مدیریت ریسک فعال است. صرف نظر از ترجیحات شما ، قوانین جهانی وجود دارد که کاملاً برای هر دارایی قابل تصور اعمال می شود. در نظر داشتن این چهار نکته ممکن است به شما در ارتقا skills مهارت و رویکرد تجارت کمک کند.
10 نکته مهم که باید برای موفقیت در تجارت Binarium بدانید
وبلاگ

10 نکته مهم که باید برای موفقیت در تجارت Binarium بدانید

هر کسی که می خواهد به یک معامله گر سودآور سهام تبدیل شود ، فقط باید چند دقیقه در اینترنت وقت بگذارد تا عباراتی مانند "تجارت خود را برنامه ریزی کن ؛ برنامه خود را معامله کن" و "ضررهای خود را به حداقل برسان". برای معامله گران جدید ، این اشیا عادی بیشتر می تواند حواس پرتی باشد تا توصیه عملی. اگر تازه وارد تجارت هستید ، احتمالاً فقط می خواهید بدانید که چگونه عجله کنید و پول بدست آورید. هر یک از نکات زیر مهم است ، اما هنگامی که آنها با هم کار می کنند اثرات قوی هستند. به خاطر سپردن آنها می تواند احتمال موفقیت در بازارها را تا حد زیادی افزایش دهد.
6 دلیل برای اینکه مردم گزینه های معاملاتی Binarium را شروع می کنند
وبلاگ

6 دلیل برای اینکه مردم گزینه های معاملاتی Binarium را شروع می کنند

فارکس ، سهام ، CFD ، شاخص های رمزنگاری شده و گزینه ها طیف متنوعی از بازارها برای معامله گران مالی است که می توانند از آنها انتخاب کنند. اگر گزینه های باینری را ببینیم ، این گزینه ها در مقایسه با سایر ابزارهای مالی (به جز ارزهای رمزپایه) جدید هستند. گرچه ، معامله گران زیادی هستند که آنها را به عنوان یک ریسک بالا در نظر می گیرند. برخی حتی برچسب گزینه هایی را می زنند که مانند قمار معامله می شود. حقیقت این است که ، هر نوع تجارت مالی شامل ریسک است. با توجه به نوع ابزار مالی تجارت شما ، می توان پول را از دست داد یا از دست داد. همانطور که بیشتر معامله گران این واقعیت را درک می کنند ، آنها به معاملات گزینه ها به عنوان راهی برای کسب درآمد روی آورده اند. کارگزاران گزینه های آنلاین در حال حاضر میلیون ها تاجر را از سراسر جهان جذب کرده اند. اما چه چیزی باعث محبوبیت گزینه های باینری می شود؟ در زیر شش دلیل آورده شده است.
نحوه انتخاب بهترین استراتژی معاملاتی با Binarium
وبلاگ

نحوه انتخاب بهترین استراتژی معاملاتی با Binarium

در حالی که صدها استراتژی و روش تجارت مختلف وجود دارد ، یافتن راه حل هایی که همچنان کارساز هستند. به نظر می رسد رعایت برخی از استراتژی ها بسیار دشوار است ، بعضی از آنها برای درست بودن بسیار خوب به نظر می رسند. راز واقعی در یک خط ساده نهفته است - بهترین استراتژی وجود ندارد. هیچ استراتژی متناسب با همه وجود ندارد ، اما همه می توانند استراتژی شخصی خود را بسازند و روشی را پیدا کنند که برای آنها بهتر باشد. این بخشی از گسترده ترین راهنمای ما برای انتخاب استراتژی / روش تجارت است. روش شما مهم نیست ، این راهنما به شما کمک می کند ابزارهای جدیدی را برای تجارت پیدا کنید. برای پیمایش در این راهنما ، س inال موجود در هر پاراگراف و سپس بخشی که با پاسخ شما مطابقت دارد را بخوانید. فراموش نکنید که این مقاله را به نشانک های خود اضافه کنید تا هر لحظه بتوانید به این اطلاعات برگردید و حافظه خود را تازه کنید. بیا بریم!
چگونه می دانم چه چیزی باید در Binarium سرمایه گذاری کنم
وبلاگ

چگونه می دانم چه چیزی باید در Binarium سرمایه گذاری کنم

یک مسئله مهم برای هر معامله گر تصمیم در مورد دارایی ها برای سرمایه گذاری است. در اینجا شما آماده برای ورود به دنیای تجارت هستید: شما از قبل اصول تجزیه و تحلیل فنی و بنیادی را می دانید ، با این حال ، این سوال که کدام دارایی را هنوز انتخاب کنید باقی. اگرچه ممکن است از قبل بدانید که چگونه سهام را ارزیابی کنید ، اما بعضی اوقات تصمیم گیری هنوز دشوار است. در اینجا چندین مورد وجود دارد که شما می توانید با توجه به اشتهای تجاری خود در نظر بگیرید.
چگونه می توان یک برنامه تجارت Binarium برنده ساخت
وبلاگ

چگونه می توان یک برنامه تجارت Binarium برنده ساخت

بیاموزید که چگونه یک طرح تجاری موفق ایجاد کنید و آن را عملی کنید. با یک برنامه هوشمند ، راهنمایی خواهید کرد که در کدام بازار معامله کنید ، چه زمانی سود خود را بدست آورید ، چه زمانی ضرر خود را کاهش دهید و موقعیت های دیگر را در چه موقعیت هایی وجود دارد.